Állásajánlat » Egyéb » Fegyvermester » Ref.: AR-0766

Fegyvermester munkatársat keresünk teljes állásba vívófelszerelések kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére Budapestre az Árpád híd közelébe.

Feladatok:

  • Vívófegyverek összeszerelése
  • Pengék huzalozása/hegyezése, felszerelése
  • Hegyek összeszerelése
  • Javításra hozott használt vívófegyverek szét- és összeszerelése, hibajavítás
  • Egyéb, vívással kapcsolatos eszközök, találatjelzőgépek, dobok ellenőrzése, kisebb javításai, fejvédők egyszerűbb javítása
  • Vívópengék időszakos leltározása, bejövő szállítmányok kezelése, pengék árumozgatása, ellenőrzése
  • Az üzlet nyitásával, zárásával kapcsolatos feladatok elvégzése, továbbá parkolók nyitása, zárása, postaláda ürítése
  • Versenyek előtt az átadott lista alapján a szükséges árukészlet összeállítása
  • Versenyek után a megmaradt áru leltározása
  • Versenyeken való részvétel, árumozgatás, pakolás
  • Versenyeken közreműködés a cég standjának felépítésében, verseny előtt és után a stand elemeinek összekészítése, valamint elrakása

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Jó fizikai erőnlét
  • Jó problémamegoldó készség
  • Monotonitást jól tűrő képesség
  • Min. 5 éves munkatapasztalat valamilyen műszaki területen pl. műszerész, villanyszerelő
  • Havi egy szombat vállalása 8:30 és 13:30 között

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Családias, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Árpád híd közelében