Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Export ügyintéző » Ref.: AR-0578

Magyar tulajdonban lévő - a kozmetikai piacon jelentős eredményekkel rendelkező- partnerünk számára keresünk export ügyintéző munkatársat.

Feladatok:

  • Külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Árurendelés, vevői adminisztráció
  • Grafikai anyagok menedzselése
  • Közreműködés az alábbiakban: termelés szervezés, tervezés, felügyelet, alapanyag beszerzés, minőség ellenőrzés

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Talpraesett, gyors, lényeglátó személyiség
  • Munkájára és önmagára igényes személyiség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő: 7:00-15:00