Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Értékesítő asszisztens » Ref.: AR-0644

Értékesítő asszisztens munkatársat keresünk Dr. Ispány orvosi fogyókúra táplálékkiegészítőket forgalmazó debreceni partnerünkhöz.

Feladatok:

  • Kapcsolat kiépítése a potenciális partnerekkel, új ügyfelek szerzése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása, igényfelmérés
  • Közösségi média felületek menedzselése
  • A teljes értékesítési folyamat lebonyolítása és utánkövetése
  • Értékesítési feladatok koordinálása és folyamatok vezetése online felületen
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Telefonos értékesítés
  • Személyes értékesítés

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs- és meggyőzőképesség
  • Érettségi vagy továbbképzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • A részletekrevaló odafigyelés képessége, hibák kiszűrésének képessége
  • Terhelhetőség, stressz-tűrés, tanulási igény
  • Empátia

Előnyök:

  • Kommunikációs munkatapasztalat
  • Egészségügyi végzettség
  • Értékesítéssel kapcsolatos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office használat
  • Közösségi média gyakorlott használata
  • Meggyőző külső
  • Debreceni lakhely

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő kisvállalati környezet
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye