Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Értékesítési menedzser, hulladékgazdálkodási cég » Ref.: AR-0978

Értékesítési menedzsert keresünk osztrák hulladékgazdálkodási partnerünk részére Debrecenbe magabiztos angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek látogatása
  • Új ügyfelek felkutatása és találkozók szervezése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Szerződéstervezetek elkészítése ill. a meglévő szerződések kezelése
  • Jelentések és riportok elkészítése
  • Értékesítési meetingeken és egyéb megbeszéléseken való részvétel
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal és a társarészlegekkel
  • Kapcsolattartás a környezetvédelmi, tűzvédelmi és munkavédelmi megbízottakkal

Elvárások:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási, környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodással vagy környezetvédelemmel kapcsolatos ismeretek, tanulmányok
  • Angol tárgyalóképes ismerete, német előny
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Jó tárgyalókészség, magabiztos személyiség és határozottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés és juttatások
  • Negyedéves és éves prémium
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Biztos céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen