Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Épületgépész tervező mérnök » Ref.: AR-0723

Épületgépész tervező mérnököt keresünk épületgépészeti partnerünk részére.

Feladatok:

  • Vezető tervező irányítása mellett magas szintű tervezési feladatok ellátása fokozott önállósággal
  • Egyedi, innovatív, épület igényeire szabott műszaki megoldások alkalmazása
  • 3 D-s tervezési szoftverek használata
  • Részleges vagy teljes BIM modellek készítése

Elvárások:

  • Épületgépész mérnöki felsőfokú végzettség
  • Néhány éves releváns tapasztalat, de lelkes friss diplomás is lehet
  • AutoCad szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Előnyök:

  • Autodesk Revit szoftver felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Prémium
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Újlipótváros