Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Épületgépész, gépészmérnök » Ref.: AR-0657

Épületgépészt, gépészmérnököt keresünk nemzetközi ingatlanberuházó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Becslések, előzetes számítások készítése a gépészeti kivitelezési munkákkal kapcsolatban
  • Szerződések felülvizsgálata gépészeti szempontból és módosításokkal kapcsolatos javaslatok megtétele
  • A gépészeti beszállítók menedzselése a projekt teljes ideje alatt
  • Részt vesz a gépészeti munkálatok ütemtervének kidolgozásában és a költség és az erőforrások megtervezésében
  • Egyeztet az illetékessel a projekt logisztikai kérdéseit és ideiglenes terveit illetően
  • Gépészeti berendezések, alkatrészek stb. ellenőrzése és jóváhagyása
  • Felügyeli a gépészeti rendszerek telepítését és beindítását
  • Koordinálja a gépészeti berendezések, alketrészek stb. beszerzését és az egyéb kapcsolódó tevékenységeket a Project Managerrel és az egyéb szakértőkkel
  • Jelentések, riportok elkészítése, projekt dokumentálása
  • Heti rendszeres meetingeken informálja az érdekelteket a gépészeti folyamatokkal kapcsolatban
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel
  • Felelős a teljes gépészeti kivitelezésért
  • A kockázatok elemzése, minimalizálása és kezelése
  • Építészeti szabványok és minőségügyi előírások betartása

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Átfogó gépészeti ismeretek
  • Autocad és épületgépészeti szoftverek ismerete
  • Építési, gépészeti, csatornázási és vízvezetékekkel kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Jártas a vállalkozói és alvállalkozói szerződések kezelésében
  • Építészeti-, műszaki tervezési jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest