Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építészmérnök » Ref.: AR-0946

Építészmérnököt keresünk 9. kerületi, nagy volumenű lakópark tervezési munkáinak megvalósítására.

Feladatok:

  • Gondoskodik arról, hogy a tervezési munkák az ütemtervnek megfelelően haladjanak
  •  Az építészek és a műszaki csapat irányítása
  • Tevékenységi körébe tartozó dokumentációs feladatok ellátása, rajzok archiválása
  • A tervezési projekt résztvevőinek koordinálása
  • Megbeszélések megszervezése és levezetése
  • Támogatja a csapatot a tervezéssel kapcsolatos információkkal az építési projekt haladása érdekében

Elvárások:

  • Építész végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat nagyobb volumenű lakóingatlan projektek tervezésében
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az MS Office és tervező programok ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, tőkeerős vállalatnál
  • Részvétel nagyszabású projektekben
  • Karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest