Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető, Mély- és útépítő » Ref.: AR-0637

Építésvezető munkatársat keresünk mély- és útépítő partnerünk számára.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megbízókkal, projektvezetőkkel és az alvállalkozókkal
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínén
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének betartatása
  • A beüzemelések, beszabályozások szervezése, részvétel a műszaki átadásokon
  • A műszaki dokumentációk naprakész vezetése
  • Projektek ütemezése

Elvárások:

  • Építőmérnöki vagy közlekedésépítő mérnöki végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat építőipari területen
  • Felelős műszaki jogosultságok megléte (vízépítési, mélyépítési, közlekedésépítési)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőipari előírások naprakész ismerete
  • Határozottság, problémamegoldó készség
  • Precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Céges autó és laptop

Munkavégzés helye: Országos