Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető » Ref.: AR-0777

Építésvezetőt keresünk ipari ingatlanok építésével foglalkozó partnerünk részére Borsod megyébe.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megbízókkal, projektvezetőkkel és alvállalkozókkal
  • Teljes körű szervezési, koordinálási és ellenőrzési feladatok
  • Műszaki dokumentáció vezetése
  • Munka megszervezése
  • Építési napló vezetése

Elvárások:

  • Magas és/vagy mélyépítési projektekben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Ipari ingatlanok építésében szerzett tapasztalat
  • MS office ismerete
  • Utazási hajlandóság Borsod megyén belül
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye