Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető » Ref.: AR-0768

Építésvezető munkatársat keresünk építőipari kivitelező partnerünk részére Siófokra.

Feladatok:

  • Kivitelezés ütemterv szerinti vezetése
  • Anyagrendelések leadása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
  • Minőség-ellenőrzés keretében az épített szerkezetek ellenőrzése
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele
  • Lakás átadásokban való részvétel
  • Megrendelői átadás-átvételi eljárásban aktív közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Építőanyagok és építési technológiák ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű cég
  • Barátságos csapat
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Siófok