Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésfelügyelő » Ref.: AR-0616

Generálkivitelező partnerünk részére Építésfelügyelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Építési munkák felügyelete a helyszínen
  • Ajánlat készítés a tender szakaszában
  • Kisebb tervezői munkák elvégzése
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • Jegyzőkönyvek és építési napló vezetése
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel

Elvárások:

  • Releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás, pontosság, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Előnyök:

  • Építésmérnöki főiskolai/egyetemi végzettség
  • Felelős műszaki ellenőri oklevél

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés + prémium

Munkavégzés helye: Miskolc