Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Élelmiszerbiztonsági vezető, húsipari cég » Ref.: AR-0961

Élelmiszerbiztonsági vezető munkatársat keresünk húsipari partnerünk részére Jászberénybe.

Feladatok:

  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Alapanyagok minőségének nyomonkövetése
  • Késztermékek végellenőrzése
  • Új folyamatok, anyagok, termékek bevezetése
  • Minőségügyi problémák és reklamációk kezelése
  • Termékfejlesztési feladatok ellátása
  • Auditokra való felkészülés ill. azok lefolytatása és eredmények értékelése
  • Kapcsolattartás a menedzsmenttel és a társosztályokkal
  • Jogszabályok és szabványok ismerete
  • Dolgozók felkészültségének felmérése, fenntartása és fejlesztése

Elvárások:

  • Élelmiszermérnök vagy élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök végzettség
  • Min. 1-3 éves tapasztalat élelmiszeripari területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • HACCP rendszer ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatban és önállóan is tud dolgozni

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Mozgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye