Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Dokumentáló mérnök » Ref.: AR-0585

Méréstechnikai partnerünk számára, amely a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója, DOKUMENTÁLÓ MÉRNÖK munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A vállalat által fejlesztett és gyártott készülékekkel kapcsolatos műszaki, technikai dokumentációk elkészítése, kezelése, karbantartása és az ezekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása
  • Együttműködés a fejlesztési és a gyártási területekkel

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • WindChill PLM rendszer ismerete
  • Elektronikai és gépész tervező szoftverek ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Tapasztalat minőségirányítási rendszerek kialakításában és/vagy működtetésében

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest