Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Dokumentációs mérnök » Ref.: AR-0629

Dokumentációs mérnök munkatársat keresünk géptervezés és gépgyártás területen jelentős múlttal rendelkező magyarországi partnerünk részére.

Feladatok:

  • Üzemeltetési, javítási dokumentációk kidolgozása szivattyúk berendezésére
  • Tervezést kísérő dokumentációk készítése, követése
  • Projekt kiírások követése, ellenőrzése és összevetése a vonatkozó szabályokkal
  • Dokumentáció-készítés logikai rendszerének kidolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a tervezéssel, gyártással és minőségirányítással

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló és/vagy csapatban való munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Atomerőművi projektekben való jártasság
  • CAD és SAP szoftverismeret
  • Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés lehetősége
  • Nagy vízgépek tervezésének megismerése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest