Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Country Manager » Ref.: AR-0593

Autóüvegek értékesítésével és beépítésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk country managert a magyarországi tevékenység gyors ütemű fejlesztéséhez.

Feladatok:

Eleinte a regionális vezető irányításával majd rövid időn belül önállóan:

  • Több országban jelenlévő sikeres hálózat magyarországi jelenlétének erősítése
  • Hazai telephelyek számának növelése
  • Kedvező árú, jó minőségű termék eladási volumenének gyors ütemű növelése
  • A magyarországi részleg teljes körű irányítása
  • Különböző városokban dolgozó munkatársak munkájának irányítása (vevőszolgálat, pénzügy, telephelyi vezetők)

Elvárások:

  • Vezetői készségek és tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Üzleti szemlélet, sikerorientált attitűd
  • Nagyfokú mobilitás (elsősorban belföldi, időnként külföldi utak)

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, vállalati autó
  • Stabil, tőkeerős vállalat

Munkavégzés helye: Budapest