Állásajánlat » Felsővezetés » Cégvezető » Ref.: AR-0753

Cégvezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek, étrend-kiegészítők és kozmetikumok gyártásával illetve nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Közép és hosszú távú stratégiák kidolgozása és megvalósítása
  • Projektfeladatok kialakítása és megvalósítása
  • Gazdaságos működés feltételeinek megteremtése
  • Jogi megfelelőség biztosítása (GDPR, Szerződések, ÁSZF, stb.)
  • Költségvetés tervezése, felügyelete
  • Cash-flow tervek elemzése, betartatása
  • Minőségi és mennyiségi növekedési stratégia elkészítése
  • Napi üzletmenet biztosítása
  • Tulajdonosi elvárások érvényesítése
  • Munkafolyamatok feltérképezése, dokumentálása, módosítása és optimalizálása
  • Feladatok delegálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat kereskedelmi, elsősorban nagykereskedelmi területen
  • KKV szektorban szerzett releváns tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Dinamikus, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Karrierlehetőség
  • Szakmai kihívás

Munkavégzés helye: Budapest