Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » CAD tervező » Ref.: AR-0535

Épületgépészeti generálkivitelező partnerünk részére keresünk CAD tervező kollégát Budapest IV. kerületbe vagy Szentendrére.

Feladatok:

  • Beépített oltórendszerek tervezése
  • Szabványok, Partner előírások alapján vevői rajzok elkészítése, szükség esetén 3D-s modellek módosítása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AutoCAD program magas szintű ismerete
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök:

  • Beépített oltórendszerek tervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívás

Munkavégzés helye: Budapest IV. vagy Szentendre