Állásajánlat » Egyéb » Borász, Veszprém megye, Somló hegy » Ref.: AR-1007

Tapasztalt borász munkatársat keresünk borászati partnerünk részére Somló-hegyre Veszprém megyébe.

Feladatok:

  • Technológiai folyamatok irányítása
  • Erőforrás szükséglet meghatározása
  • Munkabiztonsági szabályok betartása
  • Heti munkaterv elkészítése és végrehajtása
  • Nyilvántartások vezetése és engedélyek beszerzése
  • Kritikus Szabályozási Pont, ÉBIR, HACCP és IFS-sel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkatársak, értékesítők, eladók képzése
  • Social média és a weboldal támogatása friss információkkal, érdekességekkel
  • A termékekhez javaslatot készít angol és magyar nyelven
  • Szükség szerint részt vesz borkóstolókon, rendezvényeken, vevőlátogatásokon, vásárokon és kiállításokon
  • Javaslatot tesz új termékek kialakítására ill. technológiai fejlesztésekre

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Min. 3 éves szakmailag releváns, vezetői gyakorlat
  • Elhivatottság, önálló döntéshozatali készség, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, hatékony stresszkezelés
  • Érdeklődő, újra fogékony, proaktív személyiség

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol/ német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, telefon

Munkavégzés helye: Veszprém megye