Állásajánlat » Logisztika » Beszerző » Ref.: AR-0567

Nemzetközi partnerünk részére keresünk beszerzőt Debrecenbe.

Feladatok:

  • Ajánlat és információ kérések kezelése
  • Tárgyalás beszállítókkal
  • Együttműködés az ügyfélszolgálat alkalmazottjaival
  • Árlisták kezelése
  • Az adott ERP-rendszer karbantartása / frissítése
  • A vállalat által beszerzett alkatrészek és anyagok folyamatos ellenőrzése biztonsági és minőségi szempontból

Elvárások:

  • Beszerzéssel kapcsolatos releváns ismeretek és tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált, kezdeményező személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Munkavégzés helye: Debrecen