Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Beruházói projektmenedzser » Ref.: AR-704

Beruházói projektmenedzsert keresünk piacvezető lakóingatlan-fejlesztő partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Projektek irányítása tervezéstől az átadásig
  • Telekalakítási eljárások lefolytatása
  • Tervezési koncepció kialakításában részvétel, tervezői elvárások összeállítása
  • Generáltervezők munkájának koordinálása, kooperációk vezetése
  • Építési engedélyezési eljárásban irányítás
  • Tervek tartalmi, műszaki ellenőrzése
  • Projektek megvalósítása során felmerülő szerződésekhez árajánlatok bekérése, szerződések megkötése, teljesítés ellenőrzése, teljesítés igazolások kiadása
  • Cégcsoporton belüli generálkivitelezővel való együttműködés
  • Vevői műszaki konzulensek szakmai támogatása
  • Közmű egyeztetések lefolytatása
  • Megvalósuló épületek infrastrukturális ellátottságának biztosítása
  • Banki műszaki ellenőrrel való kapcsolattartás
  • Műszaki átadás-átvételben való közreműködés
  • Használatbavételi engedélyben való közreműködés

Elvárások:

  • Építőipari felsőfokú végzettség
  • Lakóberuházások projekt menedzsmentjében és/vagy tervezésben és/vagy építésében való tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki ellenőri jogosultság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Céges telefon
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest