Állásajánlat » Pénzügy » Back office munkatárs » Ref.: AR-0756

Back office munkatársat keresünk brit pénzforgalmi intézmény budapesti képviseletébe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Együttműködés a fióktelep igazgatójával
  • A fiókigazgató és az értékesítő kollégák szakmai támogatása
  • Tranzakciók ellenőrzése és előkészítése
  • A belső ellenőrzési folyamatok támogatása
  • Ügyféladatbázisok karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzforgalmi intézmény vagy bank ügyfélszolgálatán szerzett néhány éves tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Proaktív hozzáállás
  • Hajlandóság új folyamatok és rendszerek megtanulására

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest