Állásajánlat » Marketing » B2C marketing vezető » Ref.: AR-0754

B2C marketing vezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek, étrend-kiegészítők és kozmetikumok gyártásával illetve nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó partnerünk részére Budapestre a vállalat social media tevékenységének a vezetésére.

Feladatok:

  • A vállalat közösségi média stratégiájának kidolgozása
  • Feladatok delegálása
  • Tartalmak megfelelőségének ellenőrzése
  • Tartalom marketing előállítása
  • Hirdetésmenedzsment
  • Hirdetési kampányok kidolgozása
  • Kampányok lebonyolítása, kiértékelése, optimalizálása

Elvárások:

  • Min. 5 év szakmai tapasztalat social media területen
  • Naprakész a közösségi médiában és a Google Ads területén
  • MS Office és képszerkesztő programok ismerete
  • Határozott személyiség
  • Hatékony kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívás és változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest