Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Angol nyelvű ügyfélkapcsolati munkatárs, filmjogokkal foglalkozó nemzetközi cég » Ref.: AR-0948

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk filmjogokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk pénzügyi üzletágának jogi csapatába választékos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Megállapodások és kapcsolódó dokumentumok elkészítése a sztenderd szerződések alapján
  • Dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel mailben és telefonon
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Információ nyújtása az ügyfelek részére a számlák kezelésével és a bérszámfejtési folyamatokkal kapcsolatban
  • Adatbázisok kezelése és frissítése
  • Konferencia hívások lebonyolítása

Elvárások:

  • Min. 3 éves releváns tapasztalat egy nemzetközi cégnél külföldön vagy Magyarországon
  • Bsc/Msc gazdasági, nemzetközi kapcsolatok vagy bölcsész végzettség, esetleg jogi asszisztens
  • Angolul folyékonyan beszél és választékosan fejezi ki magát
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélorientált és proaktív hozzáállás
  • Jó elemző készség
  • Proaktivitás
  • Precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Medicover biztosítás
  • Igényes munkahely Budapest belvárosában
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest