Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Alkalmazástechnikai mérnök, energiagazdálkodási terület » Ref.: AR-0964

Alkalmazástechnikai mérnököt keresünk (energiagazdálkodási terület) ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • A kiemelt vevők részére nyújtott egyedi szolgáltatások műszaki- és a termelési folyamathoz
  • Kapcsolódó műszaki megoldások, javaslatok kidolgozása
  • Termelő berendezések műszaki felülvizsgálata, üzemi környezetben történő mérések elvégzése,
  • elemzése
  • Energia felhasználás optimalizálás, költséghatékonysági koncepciók kidolgozása
  • Műszaki projektek koordinálása nyomon követése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Partnerek látogatása, kiemelt vevők közvetlen kiszolgálása, operatív segítségnyújtás
  • Értékesítési projektekben való részvétel – stratégia alkotás
  • Ügyfelektől beérkezett piaci információk / igények / specifikációk elemzése
  • Az igényeknek megfelelő gyakorlati alkalmazások tervezése/kidolgozása
  • A termékportfólió elemzése az újdonságok folyamatos nyomon követése
  • Műszaki tanácsadás, ajánlatok elkészítése, reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás nemzetközi csoportokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész, mechatronika / környezetmérnök végzettség előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Komplex gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Fejlett problémamegoldó és prezentációs készség
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív, eredményszemléletű munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint